Sustaining Members   Robert W. Thal   Annual Club Gifts   Ralph Davis Fellows   Legacy Society Members
   
    Ralph Davis Fellows & Ladies  (Diamond Level Diamond Level)    - Sort by Ralph Davis #

Division

Ralph Davis #

  Kiwansi Club/Organization  
 
 

1

00

169 Victoria Jones CKI

2

00

170 Lauren Furman KEY CLUB
 
 

3

01

29 Lonnie Spivey Fort Walton Beach

4

01

479 Robert Kincaid Big Lagoon-Pensacola

5

01

440 Donald Pulley Niceville-Valparaiso

6

01

437 Robert White Big Lagoon-Pensacola

7

01

399 Lee Humphrey Nine Mile Road, Pensacola

8

01

492 John Sevold Big Lagoon-Pensacola

9

01

39 Paul Singleton, Sr. Fort Walton Beach

10

01

469 Margaret Haygood Big Lagoon-Pensacola

11

01

463 Ralph Loveless Big Lagoon-Pensacola

12

01

500 Dayre Lias Big Lagoon-Pensacola

13

01

460 Lee Estrada Big Lagoon-Pensacola

14

01

436 Vytautas (Vete) Senkus Big Lagoon-Pensacola

15

01

450 Grant Erbach Big Lagoon-Pensacola

16

01

381 Robert Gill Warrington

17

01

431 Joseph Thompson Big Lagoon-Pensacola

18

01

213 Edward Scheye, Jr. Warrington
 
 

19

02

413 Brian Hinton Panama City

20

02

387 William Mathis Panama City

21

02

294 D.K. (Keith) Forehand Panama City

22

02

293 Martha Forehand Panama City

23

02

295 William "Mac" Shepard Panama City
 
 

24

03

237 William Hilaman Tallahassee

25

03

4 James Shuler Tallahassee

26

03

228 Edna Owens Tallahassee

27

03

14 J. C. Ferman Tallahassee

28

03

11 J. L. Ferman Tallahassee

29

03

12 C. D. Ferman Tallahassee

30

03

13 L. E. Ferman Tallahassee

31

03

15 Marvin Becker Tallahassee

32

03

23 W. P. Shelley, Jr. Tallahassee

33

03

1 Ralph Davis Tallahassee

34

03

235 Howard Eisenman Capital City, Tallahassee

35

03

265 Jack Levine Tallahassee

36

03

271 Patrick Dallet Tallahassee

37

03

259 Reginald Jordan (Memory) Monticello

38

03

247 William Rogers Capital City, Tallahassee

39

03

246 Douglas Wainwright Monticello

40

03

488 Tommy Mills Tallahassee-Killearn

41

03

241 Larry Spalding Capital City, Tallahassee

42

03

240 Robert Henderson Capital City, Tallahassee

43

03

370 Frank Leverette (Memory) Tallahassee

44

03

228 Edna Owens Tallahassee

45

03

229 F. James Wylie, Jr. Capital City, Tallahassee
 
 

46

04

263 Judy Becker Starke

47

04

93 Joyce Taylor Live Oak

48

04

244 Wm. F. Taylor Live Oak

49

04

340 Sue Weller Santa Fe

50

04

258 Philip Dean Lake Region-Keystone Heights-Melrose

51

04

257 Laura Dean Lake Region-Keystone Heights-Melrose

52

04

24 Scott Whitaker Gainesville

53

04

481 Winnie Holland Starke

54

04

481 Winnie Holland Starke
 
 

55

05

108 Stan Storey Arlington, Jacksonville

56

05

343 Phillip Gullion Jacksonville

57

05

344 Thomas Torres Jacksonville
 
 

58

06

141 James "Jim" Roule Lake Weir

59

06

25 Edward Brooks Palatka

60

06

29 George Albright, Jr Lake Weir

61

06

51 James Crum II Lake Weir

62

06

380 Patricia Hart Lake Weir

63

06

457 Cathy Beal Lake Weir

64

06

30 Agnes Albright Lake Weir
 
 

65

07

34 Martin Chandler DeLand

66

07

120 Elmarie Jenkins DeLand

67

07

45 Jon David Council Ormond Beach

68

07

50 L. T. "Pat" Murphy Ormond Beach

69

07

65 Jon Council Ormond Beach

70

07

73 E. Garth Jenkins DeLand

71

07

115 Will Euverard Deltona-Southwest Volusia

72

07

133 Richard McCleery Flagler, Palm Coast

73

07

489 Allen Whetsell Flagler County

74

07

357 Dr. Robbin Quarterman Central-Daytona Beach

75

07

114 Richard Hall Flagler, Palm Coast

76

07

454 Lynn Parfitt Ormond Beach
 
 

77

08

291 Laura Beagles Dade City

78

08

482 Ray Woolever Brooksville Ridge (The)

79

08

81 William Thacher Inverness

80

08

383 Sharon Taylor Brooksville

81

08

304 Debra Koenig Spring Hill

82

08

292 Chris Namislo Zephyrhills

83

08

468 Geraldine Bishop Brooksville

84

08

92 William T. Koenig Spring Hill

85

08

10 Joseph Mason Brooksville

86

08

80 Mark Taylor Brooksville

87

08

7 Thomas Deen, Jr. Brooksville

88

08

5 C. Dent Lanier Brooksville

89

08

83 Maria Fineout Dunnellon

90

08

82 Don Fineout Dunnellon

91

08

3 Alfred McKethan Brooksville

92

08

6 Roy Hardy Dade City
 
 

93

09

461 Deb Tinsley Lady Lake

94

09

449 Cleve Tinsley Lady Lake

95

09

417 Duke Tallarico Lady Lake

96

09

445 Greg Yager Golden Triangle (The), Eustis

97

09

347 R. Oakley (In Memory) Seaver Clermont

98

09

449 Cleve Tinsley Lady Lake

99

09

391 Al Reggi Lady Lake

100

09

470 Joann Cline Lady Lake

101

09

398 Harold Cummings Clermont

102

09

326 Elwood Thomas Clermont

103

09

214 Richard Bell Clermont

104

09

461 Deb Tinsley Lady Lake

105

09

462 Jerry Sowell Lady Lake

106

09

379 Wade Winkler Clermont

107

09

417 Duke Tallarico Lady Lake

108

09

465 Barbara Rogers Lady Lake

109

09

427 James Lester Clermont

110

09

475 Tonya Porter Lady Lake

111

09

420 Glendia Brown Lady Lake

112

09

404 Bud Brown Lady Lake

113

09

325 Rolland Becker Clermont
 
 

114

10

131 Jay Davis Oviedo-Winter Springs

115

10

127 Robert Mariner Oviedo-Winter Springs

116

10

234 Barry Rigby North Orlando

117

10

360 Della Barnocky Oviedo-Winter Springs

118

10

268 Kathleen McDonald Oviedo-Winter Springs

119

10

342 Dave Schmitt Avalon Park

120

10

359 John Barnocky Oviedo-Winter Springs

121

10

171 Melanie Winternheimer Sanford-Lake Mary

122

10

41 George Shearouse, III South Orlando

123

10

128 Francis Cipra Oviedo-Winter Springs

124

10

46 Kathie Schnell Altamonte-Longwood

125

10

58 Kent Powers Altamonte-Longwood

126

10

26 Phil Roche Sanford-Lake Mary

127

10

38 James Schnell Altamonte-Longwood

128

10

369 Beverly Davis Oviedo-Winter Springs

129

10

20 George Langguth East Orange County
 
 

130

11

71 John Kancilia Melbourne

131

11

378 Mary Ann Siemers Eau Gallie, Suntree

132

11

190 Karen Johnson Titusville

133

11

382 Bob Filichia Titusville

134

11

163 Carole Rushing Titusville

135

11

149 Patricia Cundy Melbourne

136

11

59 L. George Leonard Cocoa Beach

137

11

86 William Rushing Titusville

138

11

251 Bernie Torgler Merritt Island

139

11

150 Richard Cundy Melbourne
 
 

140

12

216 Edward Wells Springtime City, Clearwater

141

12

459 Marc Lightsey Top Of The Bay

142

12

198 William Barnett, III Top Of The Bay

143

12

298 Jeffrey Koch Springtime City, Clearwater

144

12

451 Henry Hardin Dunedin

145

12

193 William Greer Top Of The Bay

146

12

274 Frank Ward Top Of The Bay

147

12

273 Dick Luce Top Of The Bay

148

12

192 Joe Garrison Dunedin

149

12

300 Mary Black Largo-Mid-Pinellas

150

12

299 Rodney Collman Dunedin

151

12

217 Wilber Van Scoik Springtime City, Clearwater

152

12

85 Ralph Upton Top Of The Bay

153

12

79 Daniel Palmisano Top Of The Bay

154

12

142 Marion Spengler Top Of The Bay

155

12

129 Charles Hilleboe Top Of The Bay

156

12

495 Claire Cousins Springtime City, Clearwater

157

12

217 Wilber Van Scoik Top Of The Bay

158

12

110 Dixie Hardin Top Of The Bay

159

12

111 Lu Cushing Springtime City, Clearwater

160

12

215 Joseph Patty, Jr. Springtime City, Clearwater

161

12

165 Shirley Sumner Top Of The Bay

162

12

69 John Nelson Top Of The Bay

163

12

491 Sarah Byars Top Of The Bay

164

12

487 Daniel Borba Dunedin

165

12

472 David Lindeman Top Of The Bay

166

12

43 John Williams III Springtime City, Clearwater

167

12

162 Henry Hardin, Sr. Dunedin

168

12

423 Charles Winscott Top Of The Bay

169

12

68 Wilbrod Blanchette Top Of The Bay

170

12

478 Lyle Williams Top Of The Bay

171

12

402 Dianne Urwiller Springtime City, Clearwater

172

12

70 Raymond Sumner Top Of The Bay

173

12

61 James Fenner Top Of The Bay
 
 

174

13

98 Harvey Bernstein Gulf Beaches

175

13

467 Janice Merrick Sunshine City, Saint Petersburg

176

13

389 Ray Watson Sunshine City, Saint Petersburg

177

13

442 Markus Mittermayr St. Petersburg

178

13

390 John A. Anders Sunshine City, Saint Petersburg

179

13

282 T. Bruce McKelvey St. Petersburg

180

13

351 Leon Lee Gulf Beaches

181

13

117 Robert Grant Seminole

182

13

109 Imogene Cordova Sunshine City, Saint Petersburg

183

13

281 Allen Yergovich Gulf Beaches

184

13

106 F. Richard Hitt Sunshine City, Saint Petersburg

185

13

90 Elizabeth Lusty Sunshine City, Saint Petersburg

186

13

320 Don Bitting Seminole

187

13

331 William Reid Sunshine City, Saint Petersburg

188

13

330 John L Hamm Sunshine City, Saint Petersburg

189

13

328 Ernest Lottman Sunshine City, Saint Petersburg

190

13

327 Edward H. Caton Sunshine City, Saint Petersburg

191

13

324 Al Repetto Seminole

192

13

373 Jeanine Blauvelt Seminole

193

13

321 Bill Miller Seminole

194

13

18 Eldon Strawn Sunshine City, Saint Petersburg

195

13

375 Sarah Miller Seminole

196

13

453 Guy Trent Seminole

197

13

374 Scott Rose Seminole

198

13

426 James Humphries Sunshine City, Saint Petersburg

199

13

118 Robert Sims Seminole

200

13

281 Allen Yergovich Sunshine City, Saint Petersburg

201

13

322 D.E. Gene Harris Seminole

202

13

184 Jack Bowman Sunshine City, Saint Petersburg

203

13

233 Alan Dill Gulf Beaches

204

13

236 Marilyn Johnson Mohney Seminole

205

13

329 Don Knowles Sunshine City, Saint Petersburg

206

13

501 Rogerio Neves Sunshine City, Saint Petersburg

207

13

95 Robert Baker Boca Ciega, Saint Petersburg

208

13

319 Don Burnison Seminole

209

13

8 Gerald Searle Sunshine City, Saint Petersburg

210

13

160 Eugene Mohney Seminole

211

13

132 Kenneth D. Alderman Sunshine City, Saint Petersburg

212

13

147 Edward R. Lillich Sunshine City, Saint Petersburg

213

13

72 Richard Boeckel Sunshine City, Saint Petersburg

214

13

405 Judith Nicholson Sunshine City, Saint Petersburg

215

13

376 Louis Starman Seminole

216

13

84 James Walsingham Boca Ciega, Saint Petersburg

217

13

260 Eddie Lee Gulf Beaches

218

13

135 William Knowles Midtown, Saint Petersburg

219

13

350 Lawrence Sousa Gulf Beaches

220

13

393 Charles Block Seminole
 
 

221

14

455 Eugene McDonald Tampa

222

14

311 James Powell Greater Brandon

223

14

312 Eddie Jenkins Greater Brandon

224

14

455 Eugene McDonald Tampa

225

14

175 Willard McGinness Plant City

226

14

283 David A. Liddell, Jr. Tampa

227

14

303 Charles Gandy Temple Terrace

228

14

261 Larry Bevis Tampa
 
 

229

15

504 James Kelly Casey Winter Haven

230

15

338 Joe Schroeder Winter Haven

231

15

502 Dan Clark Bartow

232

15

164 Tim Hart Citrus Center, Lakeland, (The)

233

15

88 F. Eric Hines Citrus Center, Lakeland, (The)

234

15

486 Richard Stradtman Mulberry

235

15

266 Laura Chaikin Winter Haven

236

15

89 Beverly Hines Citrus Center, Lakeland, (The)

237

15

484 Benjamin Fairchild Lakeland

238

15

101 Bettie Hoosier Winter Haven

239

15

483 Timothy Brooks Bartow

240

15

386 Edward Ethington Winter Haven

241

15

277 Matthew Cantrall Lakeland

242

15

490 James Meyer Bartow

243

15

126 Lisa Baker Winter Haven

244

15

280 Mary Crowder North Lakeland
 
 

245

16

371 Lee Boughner Martin County

246

16

153 Virginia Hill Stuart

247

16

252 Jocelyn Lane Stuart

248

16

421 Wm. A. Oughterson Stuart

249

16

199 Sammy Smith Fort Pierce Sunrise
 
 

250

17

407 Phillip Perrey Bradenton

251

17

447 Debra McNulty North Manatee

252

17

33 Derryl Edwards Cortez, Bradenton

253

17

48 Percy Hamilton Suncoast Professionals, Bradenton

254

17

102 Bob Fowinkle Cortez, Bradenton

255

17

464 David Grantham Bradenton

256

17

466 Sharon Barhorst Bradenton

257

17

356 Daniel Lucas Bradenton-Desoto

258

17

76 Barbara Edwards Manatee Sunrise

259

17

471 Edward Nicholas Bradenton

260

17

100 R. Steven Quesenberry Bradenton Sunrise

261

17

212 Mary Jane Tenny Bradenton

262

17

180 Brenda Gay Rodgers Bradenton

263

17

302 Ronald Baber Manatee Sunrise

264

17

167 Jack Gay North Manatee

265

17

183 Valerie Longo Manatee Sunrise

266

17

250 Jan Fowinkle Cortez, Bradenton

267

17

182 John E. Winters North Manatee

268

17

168 John Stephens North Manatee

269

17

210 Lu Files Bradenton

270

17

225 John Burns Cortez, Bradenton

271

17

230 Sam Watkins Cortez, Bradenton

272

17

174 Ross Edwards West Bradenton
 
 

273

18

35 William White Longboat Key

274

18

301 Jo Rita Stevens Sarasota

275

18

416 Christine Smith Port Charlotte Sunrise

276

18

17 Robert Moore Venice

277

18

316 Linda Caviness Port Charlotte Sunrise

278

18

352 Robert R. Carpenter Punta Gorda

279

18

44 Gary Brenner North Port Early Birds

280

18

256 Henry Greene Punta Gorda

281

18

377 Thomas Trammell Venice
 
 

282

18S

122 Gabrielle Azar-Levin Port Charlotte
 
 

283

18

269 Nita Edmondson-Cole Englewood-Cape Haze

284

18

219 Charles Padgett Port Charlotte Sunrise
 
 

285

18S

317 Robert Talley Port Charlotte

286

18S

267 Roy Johnson Port Charlotte

287

18S

166 Allen Levin Port Charlotte

288

18S

123 Eugene Novak Port Charlotte

289

18S

124 Conrad Hanson Port Charlotte

290

18S

125 Harold Rapp Port Charlotte

291

18S

143 Carl Gerace Port Charlotte

292

18S

144 Lawrence Hurley Port Charlotte
 
 

293

18

56 George Winchester North Port Early Birds

294

18

318 Mary Gavalas Englewood-Cape Haze

295

18

218 Mike Horner Port Charlotte Sunrise
 
 

296

19

388 Kevin Graham San Carlos Park-Estero

297

19

177 Carl Behring San Carlos Park-Estero

298

19

176 James Tolson San Carlos Park-Estero

299

19

204 Willard Baker Lehigh Acres

300

19

188 Kathleen Woolston Fort Myers-Edison

301

19

202 Debra Woodford La Belle

302

19

309 McClure Mathews San Carlos Park-Estero

303

19

339 Thomas Timothy Greater Pine Island

304

19

341 Carl Snipes Lehigh Acres

305

19

476 Stewart Ross Fort Myers Metro-McGregor

306

19

159 Ivan Rinehart Cape Coral

307

19

158 Thurman Cole Cape Coral

308

19

157 Ralph Ackerman Cape Coral

309

19

99 Harris Segel Fort Myers-Edison

310

19

480 Laurie Jerriey Lehigh Acres

311

19

203 Rick Anglickis Lehigh Acres

312

19

308 Lawrence Devlin San Carlos Park-Estero

313

19

441 Damon Shelor Lehigh Acres

314

19

207 Richard St Dennis Lehigh Acres

315

19

104 Cathy Lucrezi Fort Myers-Edison

316

19

403 Liz Elif Lehigh Acres

317

19

189 Mark Gully Fort Myers-Edison

318

19

49 Frank Bireley Iona-McGregor Evening

319

19

206 Doris Hudson Lehigh Acres

320

19

62 Ray Legrande Fort Myers-Edison

321

19

415 Brenda J Fallon Lehigh Acres

322

19

429 John Boardman Lehigh Acres

323

19

148 Todd Adams Fort Myers South

324

19

205 Jon Olliff Lehigh Acres

325

19

345 Vincent Tata Fort Myers-Edison

326

19

443 Robert Jarrett Fort Myers Beach

327

19

240 Robert Nevel San Carlos Park-Estero

328

19

346 James Thompson Fort Myers-Edison
 
 

329

20

161 Richard Lopez West Palm Beach

330

20

185 Susan Padgett Jupiter-Tequesta

331

20

172 Harvey White Westside, West Palm Beach

332

20

194 Janet Krasulak Westside, West Palm Beach

333

20

195 Gary Nikolits Flagler Sunrise, West Palm Beach

334

20

187 Steven Pullon Jupiter-Tequesta

335

20

201 Veronica Dillingham Riviera Beach

336

20

151 Jack Allen Jupiter-Tequesta

337

20

52 Ginger Johnson Westside, West Palm Beach

338

20

428 Lee Sayler Jupiter-Tequesta

339

20

249 Margaret Allen Jupiter-Tequesta

340

20

87 H. Phillip Yorston Flagler Sunrise, West Palm Beach

341

20

54 Robert Dillingham, Jr Riviera Beach

342

20

2 Russ Corser Singer Island-Sunrise

343

20

22 Raymond Karosas Westside, West Palm Beach

344

20

31 Emilio Diamantis Westside, West Palm Beach

345

20

36 Bob Marx Westside, West Palm Beach

346

20

40 Robert Parton Jr Westside, West Palm Beach

347

20

9 Carol Ellis Westside, West Palm Beach

348

20

42 Barbara Johnson Westside, West Palm Beach

349

20

43 Clem Brandenburg, Sr Westside, West Palm Beach

350

20

112 Carmine Napoli Singer Island-Sunrise

351

20

47 Michael Karosas Westside, West Palm Beach

352

20

146 William Elliott Jupiter-Tequesta

353

20

16 Randy Johnson, Sr. Westside, West Palm Beach

354

20

200 Randy Johnson, Sr. Westside, West Palm Beach

355

20

60 Bruce Ollis Westside, West Palm Beach

356

20

77 Leslie Millar Westside, West Palm Beach

357

20

78 Larry Krasulak Westside, West Palm Beach

358

20

27 Lou Alifano Westside, West Palm Beach

359

20

91 Dolores Korf Westside, West Palm Beach

360

20

103 Deborah Hager Jupiter-Tequesta

361

20

107 Iva Locklair Westside, West Palm Beach

362

20

136 Ida Napoli Singer Island-Sunrise

363

20

137 Charles Stoddard Westside, West Palm Beach

364

20

139 Michael Phillips Jupiter-Tequesta

365

20

140 Glenn Schanel Riviera Beach

366

20

44 Frank Wright Palm Beach

367

20

358 Roy Rood Jupiter-Tequesta

368

20

307 Judy Roulis Palm Beach Gardens

369

20

323 Don Plummer Riviera Beach

370

20

444 Eugene Fusaro Jupiter-Tequesta

371

20

186 Bob Diamond Jupiter-Tequesta

372

20

348 Robert Boxold Westside, West Palm Beach

373

20

418 Larry Fox Palm Beach Gardens

374

20

349 Mark May Westside, West Palm Beach

375

20

406 Mary Keelor Jupiter-Tequesta

376

20

364 Ann McKay Flagler Sunrise, West Palm Beach

377

20

368 R. David Rice Riviera Beach

378

20

363 Theresa LePore Flagler Sunrise, West Palm Beach

379

20

394 Martin Grivjack Jupiter-Tequesta
 
 

380

21

306 Larry Treff Boynton Beach

381

21

64 Donna Batelaan Palm Springs

382

21

448 John Sullivan Boynton Beach

383

21

63 David Batelaan Palm Springs

384

21

438 Carol Ramiccio Lake Worth

385

21

254 Tom Thayer Boca Raton

386

21

354 Sharon Randolph Hypoluxo-Lantana Sunrise

387

21

254 Vicky Thayer Boca Raton

388

21

353 Bob Randolph Hypoluxo-Lantana Sunrise

389

21

305 Randall Ebling Boynton Beach

390

21

439 Richard David Delray Beach

391

21

75 Dr. Karl Ijams Boca Raton

392

21

121 Joyce Coren Greenacres and Western Communities

393

21

361 Matthew Sheehan Delray Beach

394

21

310 John Kirkham, Jr Palm Springs

395

21

264 James Banaeian Boca Raton

396

21

269 Donna Parton Gold Coast Knights, Boca Raton
 
 

397

22

173 Timothy Owens Pelican Bay, Naples

398

22

152 Nancy Markham East Naples

399

22

232 Linda Chambers Northside Naples

400

22

113 Leo Gates Northside Naples

401

22

116 Joseph Zaks Northside Naples

402

22

278 Richard Klein Naples-On-The-Gulf

403

22

97 Richard Klein Naples-On-The-Gulf

404

22

334 Ian Rowlands Northside Naples

405

22

296 Tom OReilly Naples-On-The-Gulf

406

22

66 Richard Brinkmeyer East Naples

407

22

253 Sandra Rogers Pelican Bay, Naples

408

22

422 Bill Ricigliano Northside Naples

409

22

493 Gary Wilson Naples-On-The-Gulf

410

22

497 Daniel Washington Naples-On-The-Gulf

411

22

94 Shirlee Barcic Marco Island

412

22

285 Carol Fries East Naples

413

22

297 Jo OReilly Naples-On-The-Gulf

414

22

303 George Lukas Northside Naples

415

22

279 Martica Klein Naples-On-The-Gulf

416

22

458 Stephen LeBlanc Northside Naples

417

22

286 Barry Young Naples
 
 

418

23

55 James Martin Fort Lauderdale

419

23

74 Richard Latham, Jr Lauderhill

420

23

134 Richard Latham, III Lauderhill

421

23

272 Raymond Wolowicz Deerfield Beach

422

23

119 Edward Cataldo Oakland Park

423

23

96 Wade Shrack Wilton Manors

424

23

57 Lamar Fisher Pompano Beach
 
 

425

24

435 Steve Fink Davie and West Hollywood

426

24

245 Richard LePage Hollywood

427

24

419 Alan Paoli Hollywood

428

24

275 Richard Wongsam Weston

429

24

276 Vera Wongsam Weston

430

24

365 Saied Taie-Tehrani Hollywood

431

24

365 Saied Taie-Tehrani Hollywood

432

24

362 Pat Fuccile Dania

433

24

432 Ray Lopes Davie and West Hollywood

434

24

430 Joe Kessel Hallandale Beach

435

24

313 Robert Zelko Hollywood

436

24

37 Theodore Klametz Hollywood

437

24

315 Stephen Cummings Hallandale Beach

438

24

314 Dr. Gail Zelko Hollywood

439

24

452 Rae Levenson Cooper City

440

24

434 George Town Davie and West Hollywood

441

24

433 Harry Schaefer Davie and West Hollywood
 
 

442

25

248 Leon Manne Miami Beach

443

25

385 Steven List Miami Gardens

444

25

21 L. A. Baker Miami Beach

445

25

446 Carmen Calzon Miami-Latin

446

25

332 Stuart Jacobs Miami Beach

447

25

242 Eva Barreto Miami Beach
 
 

448

26

366 Lawrence Percival Miami

449

26

477 Emilia Gugliuzza The Upper Keys, Key Largo

450

26

367 Lisa Feliciano The Upper Keys, Key Largo

451

26

138 Yerby Barker Miami

452

26

396 Errol Saunders Kendall-South Dade

453

26

191 John Mazzarella Miami

454

26

197 John Maas Homestead-South Dade

455

26

499 Walcott Allen Kendall-South Dade

456

26

130 Thomas Weller Homestead-South Dade

457

26

155 John Tetzeli Miami

458

26

156 John Burkowski Homestead-South Dade

459

26

181 Mayra Vide-Perez Key Biscayne

460

26

270 Don Fleming Homestead-South Dade

461

26

425 Corey Gold Homestead-South Dade

462

26

414 Julie Romero Homestead-South Dade

463

26

395 David Peyton Homestead-South Dade

464

26

397 Doris Meneses Homestead-South Dade

465

26

355 Paul De Freitas Grand Cayman, Cayman Islands

466

26

105 George Lucas Miami

467

26

408 Nancy Little Miami

468

26

401 Dan Carter Homestead-South Dade

469

26

284 Charles Gugliuzza Homestead-South Dade

470

26

130 Thomas Weller Homestead-South Dade